اخبار : ​​​​​​​نشست هم اندیشی اعضای شورای صنفی دانشجویی دانشجویی با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1401/1/20 | 

به گزارش مفدا گلستان، نشست هم اندیشی شورای صنفی دانشجویی با حضور دکتر صادقعلی عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی، حامد زاهد مدیر امور دانشجویی و صابر نوچمنی مسئول امور خوابگاه ها و جمعی از دبیران شورای صنفی دانشجویی، امروز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ با هدف بررسی مشکلات و چالش های اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد . 

در این نشست دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک و گرمیداشت ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی عبادات و طاعات به درگاه حق تعالی به حضوری شدن کلاس های دانشجویی اشاره کرد و گفت با توجه به برگزاری کلاس ها و حضور دانشجویان در دانشگاه، متقاضیان اسکان در خوابگاه ها افزایش یافته است و طبیعتا فضای محدود خوابگاه ها با توجه به تقاضای زیاد جهت اسکان در خوابگاه ها منجر به ضرورت تدابیر جدید و آنی گشته است. وی در ادامه اسکان دانشجویان را دارای اهمیت خواند و تاکید کرد: تمام سعی و تلاش دانشگاه و این معاونت بویژه امور دانشجویی بر این است که این مساله هرچه سریعتر به انجام رسد.  

حامد زاهد مدیر امور دانشجویی دانشگاه نیز در این نشست، خاطر نشان کرد : در ایام کرونا و ازدحام و حضوری شدن کلاس ها طبیعتا مشکلات خاص و ویژه ای را به دنبال خواهد داشت. مساله خوابگاه و رضایت دانشجویی یک خواسته اصلی است که در این راستا باید حداقل ها رعایت شود.

وی همچنین با اشاره به آیین نامه وزرات بهداشت مبنی بر اسکان دانشجویی مطالبی را پیرامون پیگیری اسکان دانشجویی بیان کرد و در ادامه به سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی دبیران شورای صنفی دانشجویی پاسخ داد و به تشریح موانع موجود در خصوص اسکان دانشجویان پرداخت و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ گردید.

در این نشست دبیران شورای صنفی دانشجویی نیز بر لزوم هر چه سریعتر پیگیری مسایل و مشکلات مذکور تاکید داشتند و مطالبی را پیرامون فضاهای بلااستفاده دانشگاه جهت اسکان دانشجویی، تغذیه در ماه مبارک رمضان، نزدیک شدن امتحانات میان ترم و رفع دغدغه های اسکان دانشجویی، مساله بومی بودن دانشجویان مطرح نمودند و بر تسریع روند پیگیری مساله اسکان دانشجویان در خوابگاه ها از سوی مسئولین تاکید داشتند.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 33 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت فرهنگی و دانشجویی می باشد.