اخبار : گلزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی گلستان توسط خادمین حرم مطهر رضوی عطرافشانی شد

 | تاریخ ارسال: 1401/3/22 | 

به گزارش مفدا گلستان، خادمین آستان قدس رضوی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، با در دست داشتن پرچم متبرک حرم رضوی ضمن ایجاد یک فضای متبرک روحانی و معنوی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان حضور یافتند.

مراسم استقبال از کاروان خادمین رضوی صبح امروز شنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور جمعی از معاونین، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در مقبره شهدا گمنام دانشگاه علوم پزشکی گلستان با قرائت آیات چند از قرآن مجید آغاز شد.

در ابتدا پس از قرائت قرآن، حجت السلام حسینی کوهستانی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از خدام حرم متبرکه امام رضا(ع) اظهار داشت:پرچم متبرکه ریشه در دین ما داشته و ما باوجود این پرچم متبرکه میخواهیم بگوییم امام رضا(ع) در کنار مقبره شهدا گمنام و خوش نام دانشگاه علوم پزشکی حضور دارد و فضا این مجموعه به عطر امام(ع) عطراگین شد.

وی پس از ذکر حدیثی از امام رضا (ع) بیان کرد: امید داریم در دنیا از زیارت و در آخرت از شفاعت امام (ع) بهره مند شویم و مشکلات موجود در جامعه ما به برکت حضور امام در این کشور مرتفع شود.

در ادامه عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن خیرمقدم به خدام حرم رضوی و همکارانی که در این مراسم معنوی حضور داشتند گفت:روشنایی که در وجود ما قرار دارد به واسطه برکت وجود امام رضا(ع) خواهد بود و ذره ایی از قداست و حرمت این امام بزرگوار نزد ما کاسته نخواهد شد بلکه فزونی هم خواهد داشت.

خیرمقدم گویی دانشجویان عراقی و لبنانی، مرثیه سرایی و عطرافشانی گلزار شهدا گمنام این دانشگاه و پرچم گردانی پرچم متبرک بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام اهم برنامه های برگزار شده در این مراسم بود که همراه با پذیرایی به پایان رسید.

CAPTCHA

دفعات مشاهده: 43 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت فرهنگی و دانشجویی می باشد.