پیام خود را بنویسید

اخبار : بهسازی سلف سرویس مرکزی دانشگاه افتتاح و کلنگ عملیات اجرایی ساختمان دانشکده بهداشت زده شد

 | تاریخ ارسال: 1401/6/5 | 

مراسم افتتاحیه بهسازی سلف سرویس دانشگاه و آغاز عملیات اجرایی ساخت دانشکده بهداشت با حضور دکتر گلفیروزی ریاست دانشگاه به همراه هیات رئیسه ، معاونین، مشاورین و مدیران، روز پنجشنبه ۳ شهریور ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۱ در محل سلف سرویس مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی خصوصا شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و پیرامون افتتاح سلف سرویس دانشجویی گفت: بهره برداری سلف سرویس مرکزی از تاریخ ۱۲ الی ۱۸ شهریور ماه در راستای اجرای طرح حامیم آغاز خواهد شد .

وی خاطر نشان کرد: این مجموعه دارای ۲۲۰۰ متر مربع بوده که مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه برداشته است. بهره برداری از این مرکز با وجود همه تنگناهای مالی تاحدودی به عنوان یکی از اولویت های معاونت دانشجویی لحاظ شده است.

دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از حمایتهای دکتر گلفیروزی ریاست دانشگاه، معاونین، مشاورین، مدیران و همچنین از تلاشها و زحمات تمامی کسانی که در راستای بهره برداری از سلف سرویس مرکزی چه در حیطه نظارت چه در حیطه اجرا فعالیت داشتند قدردانی و تشکر ویژه کرد و ابراز امیدواری کرد که هفته دولت آغازی باشد برای فعالیت های بهینه تر در مجموعه آموزشی فلسفی .

در ادامه دکتر گلفیروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز هفته دولت را تبریک گفت و یاد و خاطر شهدای دولت را گرامیداشت و گفت: در هفته دولت پروژه های زیادی در حوزه سلامت در حال بهره برداری است و باید سعی بر این باشد که پروژه ای نیمه تمام به اتمام برسد. در حوزه استانداری نیز هم سعی بر این است که طبق برنامه دولت سیزدهم که مبنی بر تکمیل و بهره برداری از پروژه ها است، کارهای نیمه تمام تکمیل شوند و خدمات واقعی به مردم شریف ایران داده شود.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه سلامت هم مراکز جامع سلامت متعددی داریم که از آنان بزودی بهره برداری خواهد شد .

دکتر گلفیروزی از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جهت اماده سازی و بهره برداری مجدد مرکز سلف سرویس دانشجویی تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به افتتاح و بهره برداری از دانشکده بهداشت، پیرامون ‌وضعیت و خرید خوابگاه ها مطالبی را بیان کرد و تصریح نمود: خوابگاه های دانشگاه استاندارد های لازم را ندارند و دارای شبهه اند .

وی افزود دانشگاه اگرچه از لحاظ نقدینگی دچار مشکل است ولی از اعتبار خاصی برخوردار می باشد. دانشگاه علوم پزشکی گلستان از پتانسیل و ظرفیت جهت تحول و پیشرفت برخوردار می باشد به شرط اینکه خودمان بخواهیم و نا امیدی را از خود دور کنیم، چرا که طبق فرمایش مقام معظم رهبری هرکس بخواهد ناامیدی را به مردم و مسئولین القا نماید چه بخواهد چه نخواهد آب در آسیاب دشمن می ریزد. بنابراین سعی بر این باشد برنامه ها در قالب شعار نماند و باید در راستای عملیاتی شدن آنان کوشید .

حامد زاهد مدیر امور دانشجویی نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت و تبریک به مناسبت هفته دولت و خیر مقدم به حضور ریاست دانشگاه و هیات رییسه ابراز امیدواری کرد و گفت امید است که مسئولین بتوانند بر حسب نیازهایی که در جامعه وجود دارد قدم های بزرگتری بردارند.

گفتنی است دکتر گلفیروزی به همراه هیات رییسه و سایر مسئولین حاضر در این مراسم از قسمتهای مختلف سلف سرویس مرکزی بازدید کردند .
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 45 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت فرهنگی و دانشجویی می باشد.