پیام خود را بنویسید

اخبار : نشست هم اندیشی شورای ناظر بر فعالیت کانون های دانشجویی دانشگاه برگزار گردید

 | تاریخ ارسال: 1401/6/12 | 

نشست هم اندیشی شورای ناظر بر فعالیت های کانون های دانشجویی در دانشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر معصومه محمد رحیمی مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه ، موسی مهری مسئول کانون های دانشجویی دوشنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۱ در محل دفتر مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه برگزار گردید .

در ابتدای این نشست پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ، دکتر معصومه محمد رحیمی ضمن تشریح برنامه های کانون های دانشجویی پیرامون فعالیت های آنان در آینده ، ماهیت برنامه های کانون و سرانه مالی آنان مطالبی را بیان کرد و گفت در سال جدید تحصیلی با توجه به حضوری شدن دانشگاه ها فعالیتها قطعا گسترده تر و پر چالشتر خواهد شد .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهستانی نیز ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان،  با توجه به حضوری شدن دانشگاه ها و ورود دانشجویان جدید الورود گفت : باید برنامه های اجرایی توسط کانون ها ، بدیع و نو باشد و کانون ها نیز رسالتی که دارند در این راستا به نحو احسن انجام پذیرد .وی در زمینه سرانه مالی کانون ها هم گفت: شاید با توجه به سرانه مالی اندک در کانون ها ، آنها نتوانند کار بهینه انجام دهند و باید در این زمینه هم رسیدگی انجام شود .

موسی مهری مسئول کانون های دانشجویی هم ضمن تشریح عملکرد کانون ها مطالبی را پیرامون عملکرد کانون ها ، انتخابات کانون های فرهنگی در دو صورت مجازی و فیزیکی ، جشنواره بین المللی سیمرغ ، موکب اربعین و ... بیان کرد .

در پایان نیز مقرر گردید در یکی از روزهای هفته برنامه های فرهنگی در خوابگاه ها برگزار گردد.
 
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 35 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت فرهنگی و دانشجویی می باشد.